Připravujeme pro Vás nový objednávkový systém. Řeznictví Dědouch s.r.o.

Dovolte nám, abychom Vám představili nově vzniklý projekt řeznictví Dědouch a farmy Brandlín, ovocné a zeleninové bedýnky.

Co jsou Brandlínské bedýnky?

Bedýnky jsou variantou nákupu ovoce a zeleniny přímo od pěstitele. Je to přístup, jak Vám nabídnout tu nejčerstvější zeleninu a ovoce jiným způsobem, než jste zvyklí ze supermarketů. U nás si můžete být jistí, že na ovoce a zeleninu nesahá nikdo jiný nežli pěstitel sám. Bedýnka zrcadlí aktuální stav přírody. Každý týden máte tedy překvapení, co aktuálně plodí, zraje, co je čerstvé a právě sebrané. Určitě od nich však nečekejte prezentaci, na kterou jste zvyklí ze supermarketů. Zde si kupujete přírodu.

Cena

Cena bedýnky je 349 Kč a bedýnka má na váhu 3-5 kg. Cena je pevná po celou sezónu. Každá bedýnka se platí formou hotovosti při převzetí.

Jak často bedýnku dostanu?

V letní sezóně 2020 je možné odebírat bedýnku 1x týdně, vždy ve čtvrtek. Samozřejmě pokud nemáte zájem v daném týdnu např. z důvodu dovolené odebrat bedýnku nebo to za Vás nemůže udělat Váš známý, je nutné tuto skutečnost nahlásit 2 dny dopředu. V opačném případě je Vám účtováno 50% z ceny bedýnky za nevyzvednutí bedýnky.

Odběrná místa

Řeznictví Dědouch, Lannova 61, České Budějovice. Zelenina a ovoce je dodávána v papírových recyklovatelných krabicích. Je možné si samozřejmě dle potřeby přendat do vlastní tašky nebo košíku. Obaly jsou momentálně nevratné, nezálohované a neplatí se za ně žádný příplatek.

Našek kapacita

Kapacita farmy Brandlín je momentálně 250 bedýnek ovoce a zeleniny za týden. Neotálejte s registrací, ať Vaši bedýnku pro sezonu 2020 můžete odebírat. Čeká Vás kousek přírody se zárukou 100 % kvality z rukou farmářů. Bedýnku máte druhý den od sklizení na stole. Ovoce a zelenina nikde necestuje.

Jak se zaregistrovat?

Máte-li v tomto roce zájem o odběr našich produktů, kontaktujte nás zasláním e-mailu na vase@bedynkabrandlin.cz. Do e-mailu uveďte jméno, příjmení, telefonický kontakt a odběrné místo. Z tohoto e-mailu Vám dorazí informace s potvrzením registrace.

Telefonická registrace: 602 669 369

Co se stane po registraci?

Minimálně 3 dny před prvním odběrným dnem Vám přijde SMS s textem: “Bedýnka dne dd.mm., odpovězte obratem pokud bedýnku nechcete.“ Pokud neodepíšete, automaticky Vám bedýnku připravíme. Většinou bedýnky vozíme kolem 8:00-9:00 hod. Bedýnka na výdejném místě zůstává do dalšího dne, dokud ji nevyzvednete.

Kdy platím storno poplatek?

V případě, že bedýnku neodhlásíte nejpozději jeden den před odběrným dnem nebo si bedýnku nevyzvednete, bude Vám k další bedýnce účtován storno poplatek 50% z nevyzvednuté bedýnky.

 

 

Vaše Brandlínské bedýnky

www.bedynkabrandlin.cz